Paslaugų naudojimo sąlygos ir taisyklės
Sveiki atvykę į eye2eye.lt!
Šiame dokumente yra apibrėžiamos įmonės Eye2Eye svetainės https://www.eye2eye.lt naudojimo taisyklės.
Svarbu suprasti šias sąlygas, nes turite su jomis sutikti, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis. Jeigu nesutinkate su šiame dokumente pateiktomis sąlygomis bei taisyklėmis privalote išeiti iš eye2eye.lt.
Slapukai:
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda suasmeninti turinį bei skelbimus ir padeda analizuoti svetainės lankytojų srautą. Naršydami eye2eye.lt svetainėje, priimate privalomuosius slapukus.
Slapukai yra nedideli informacijos elementai, išsaugomi jūsų interneto naršyklėje. Slapukai negali perduoti kenkėjiškų programų ar virusų.
Mes ir partneriai naudojame slapukus, leidžiančius kaupti ir prieiti prie asmeninių duomenų (pvz. naršymo informacija), kad galėtume personalizuoti turinį bei reklamas ir analizuoti svetainės srautus. Bet kuriuo metu galite keisti arba atšaukti slapukų sutikimus. Privalomiesiems slapukams jūsų sutikimas neprivalomas, kadangi jie veikia nuolatos. Priimdami mūsų svetainės slapukus, priimate ir mūsų partnerių slapukus.
Licencija:
visa eye2eye.lt svetainė bei joje esantis turinys yra Eye2Eye intelektinė nuosavybė. Visos intelektinės nuosavybės teisės yra saugomos. Privalote laikytis šiame dokumente pateiktų taisyklių.
Jums yra draudžiama:
-Kopijuoti ar pernaudoti bet kokį turinį iš eye2eye.lt
-Perparduoti, išnuomoti ar suteikti licenciją turiniui iš eye2eye.lt
-Dublikuoti ar kitaip bandyti atkartoti svetainės eye2eye.lt turinį
-Kitaip nelegaliai platinti svetainės eye2eye.lt turinį
Ši sutartis įsigalioja nuo šio dokumento sukūrimo datos.
Kai kuriose svetainės sekcijose galite pasidalinti savo nuomone, bei informacija. Eye2Eye neredaguoja, neskelbia ir neperžiūri svetainės lankytojų komentarų prieš jų paskelbimą svetainėje. Svetainės lankytojų komentarai neatspindi Eye2Eye bei įmonės partnerių pažiūrų ir pozicijos. Eye2Eye nepriisima atsakomybės už svetainės lankytojų komentarus bei bet kokią svetainės lankytojų komentarų sukeltą žalą ir nuostolius.
Eye2Eye pasilieka teisę stebėti svetainės lankytojų komentarus ir pašalinti įžeidžiančius, netinkamus bei mūsų paslaugų teikimo taisykles pažeidžiančius komentarus.
Sutikdami su šiuo dokumentu, laiduojate, kad:
-Skelbsite tik deramus komentarus mūsų svetainėje;
-Jūsų komentarai nesikesina į įmonės intelektinę nuosavybę, nepažeidžiate trečiųjų šalių autorinių teisių bei prekės ženklų taisyklių;
-Jūsų komentaruose nėra jokios įstatymus pažeidžiančios ar kitaip kenksmingos medžiagos, kuri gali būti traktuojama kaip kėsinimasis į kitų asmenų privatumą;
-Jūsų komentarai nebus naudojami kitų įmonių ar nelegalių veiklų tikslingai reklamai.
Sutikdami su šiuo dokumentu taip pat suteikiate Eye2Eye teisę naudoti, pergaminti, redaguoti bei suteikti kitiems asmenims teisę naudoti, redaguoti ar pergaminti jūsų komentarus visomis priemonėmis bei kanalais.
Mūsų turinio hipernuorodos:
Šios svetainės gali nukreipti lankytojus į mūsų svetainę per nuorodas be išankstinio patvirtinimo:
-Valstybinės organizacijos;
-Paieškos sistemos;
-Žiniasklaidos organizacijos;
-Visame pasaulyje pripažinti verslai, išskyrus siūlantys ne pelno siekiančių organizacijų, labdaros organizacijų paslaugas negali nukreipti savo svetainių lankytojų į mūsų svetainę per hipernuorodas.
Šios organizacijos gali nukreipti savo lankytojus į mūsų svetainės pagrindinį puslapį, publikacijas ar kitą svetainės turinį tol, kol hipernuoroda: (a) nėra apgaulinga; (b) neimplikuoja klaidingų rėmimo akcijų ar melagingos nuorodą talpinančios svetainės produktų reklamos; (c) nuoroda yra tinkama svetainės turinio kontekste.
Mūsų įmonė gali patvirtinti hipernuorodų dalijimąsi šiose organizacijose:
-plačiai žinomi vartotojų ar verslų informacijos šaltiniai;
-dot.com bendruomenių svetainės;
-labdarų ar jas atstovaujančių grupių asociacijos;
-skaitmeninių katalogų platintojai;
-internetiniai naujienų portalai;
-apskaitos, teisinių konsultacijų įmonės;