Dovanų kuponų naudojimo sąlygos ir taisyklės

1. Dovanų kuponą galite įsigyti interneto svetainėse www.eye2eye.lt , www.eye2eyecases.com arba mūsų studijojose adresu Puodžių g. 20, Kaunas ir Konstitucijos pr. 7A, Verslo centre „Europa”, Vilnius.

2. Kuponas galioja 6 mėnesius nuo jo įsigijimo datos (jei nenurodyta kitaip). Pasibaigus dovanų kupono galiojimo terminui jis nustoja galioti ir kupone nurodyta pinigų suma negrąžinama.

3. DOVANŲ kuponas į pinigus nekeičiamas ir negrąžinamas.

4. Atiskaitant mūsų ar partnerių išduotu DOVANŲ kuponu papildomos nuolaidos nėra taikomos ir nuolaidų kodai laikomi negaliojančiais

5. DOVANŲ kuponas galioja tik Eye2Eye.lt portale esantiems pasiūlymams ir prekėms

6. Dovanų kupono (-ų) turėtojas apie tai, kad atsiskaitys už paslaugas Dovanų kuponu, turi informuoti jį aptarnaujantį asmenį prieš atsikaitydamas už paslaugas.

7. Jei grąžinsite prekę / paslaugą, už kurią buvo sumokėta DOVANŲ kuponu, vietoj išleistos sumos Jums bus grąžintas tokios pat vertės DOVANŲ kuponas.

8. Įsigyjant paslaugas, kurių kaina viršija sumą, nurodytą dovanų kupone – trūkstamą sumą reikia primokėti; išsirinkus paslaugas už mažesnę sumą, dovanų kupone nurodytos sumos likutis negrąžinamas.

9. Dovanų kupono turėtojui, atsiskaitančiam Dovanų kuponu (-ais), PVM sąskaita – faktūra už kuponu apmokėtas paslaugas neišrašoma.